Jak to działa ?

Firma Maresa Sp. z o.o. udziela pożyczek gotówkowych dla konsumentów na ściśle określony okres 14 dni bez prawa przedłużenia okresu pożyczki. Zabezpieczeniem pożyczki jest złom metali szlachetnych ( złoto, srebro, platyna ). Kwota pożyczki jest ustalana zgodnie z cennikiem skupu metali szlachetnych znajdującego się na stronie  portalu.

1.W PRZYPADKU BRAKU SPŁATY POŻYCZKI W TERMINIE :

- przesłany złom metali szlachetnych przechodzi na własność pożyczkodawcy

- pożyczkobiorca zatrzymuje całą kwotę pożyczki bez żadnych konsekwencji

- umowa jest zakończona i strony nie mają względem siebie żadnych roszczeń z tego tytułu 

 

2.W PRZYPADKU SPŁATY POŻYCZKI W TERMINIE :

- pożyczkodawca zwraca pożyczkobiorcy złom metalu szlachetnego w ilości i próbie przesłanej do pozyczkodawcy

- pożyczkobiorca zwraca kwotę pożyczki wraz z kosztami ( koszt przesyłki + ubezpieczenie , koszt przechowania zastawu, odsetki od pożyczki)

 

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na zawarcie umowy za pośrednictwem platformy internetowej to wystarczy , wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy znajdujący się na każdej stronie naszej platformy - jest to pierwszy krok , który do niczego nie zobowiązuje.
Kiedy formularz do nas dotrze skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu uzgodnienia odbioru przesyłki przez kuriera firmy POCZTEX.Klient może zaproponować dostarczenie przesyłki za pośrednictwem innej firmy kurierskiej pod warunkiem ,że istnieje możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki przed jej odbiorem. Jednocześnie w trakcie rozmowy telefonicznej odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jakie mogą pojawić się w czasie podejmowania decyzji  oraz poinformujemy Ciebie w jaki sposób przygotować przesyłkę.
Kiedy kurier dostarczy przesyłkę do naszej firmy zajmiemy się wyceną Twojego złota , ustalamy próbę , ważymy Twoje złoto na precyzyjnych wagach jubilerskich i wyceniamy zgodnie z cennikiem zamieszczonym na naszej stronie internetowej (obowiązuje cennik z chwili wysłania formularza).W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień zastrzegamy sobie prawo do zrobienia dokumentacji fotograficznej Twojej przesyłki w trakcie jej otwierania.
Po dokonaniu wyceny poinformujemy Ciebie telefonicznie o wysokości kwoty jaką uzyskasz za swoje złoto , jeżeli zaakceptujesz wysokość przysługującej Tobie kwoty to w tym samym dniu przelejemy pieniądze na Twój rachunek bankowy lub prześlemy pocztą na adres wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.Jeżeli nie zaakceptujesz należnej kwoty wyliczonej w cenach z chwili wysłania formularza zgłoszeniowego (ceny zagwarantowane) to odeślemy Twoje złoto na Twój adres z formularza.
W SKRÓCIE:
KROK 1
Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy - oddzwonimy i ustalimy z Tobą termin przyjazdu kuriera FIRMY POCZTEX.

KROK 2
Kurier odbiera od Ciebie przesyłkę i dostarcza ją do naszej firmy.

KROK 3
Robimy wycenę Twojego złota i jeżeli ją zaakceptujesz to przelewamy pieniądze na twój rachunek bankowy.

KROK 4
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: Za Twoje złoto zapłacimy cenę zgodną z cennikiem , który obowiązywał w dniu kiedy wysłałeś do nas formularz zgłoszeniowy.
Koniecznie zapoznaj się z Warunkami zamówienia, Polityką prywatności oraz przeczytaj szczegółowy Regulamin Serwisu

Aktualne ceny kursów zapewnia nam: Stooq.pl

Czy zgadzasz się na zgłoszenie sprzedaży po aktualnych cenach?

Uwaga - cena uzależniona od ilości przesyłanego materiału szlachetnego.
Wybierz odpowiedni przedział wagowy.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com